Şirket Kurulumu

Karadağ’da şirket kurmak yatırım ve buna istinaden oturma ve çalışma izni almanın ilk yoludur. Bu oturma ve çalışma izninden cüzi ek bir ücretle (kişi başı 500 Euro) eşiniz ve 18 yaşından küçük çocuklarınız da yaralanabilir. Oturma ve çalışma izni birer yıllık süreler için  verilmekte, her yıl uzatmak istediğinizde ve 5 yılın sonunda kanuna ve usule uygun prosedürler yerine getirildiğinde; serbest dolaşım hakkına kavuşma olanağına sahip olabilirsiniz.

Evraklarınız bize teslim edildiğinden itibaren 5 (beş) iş günü sonunda şirketinizin tescili gerçekleştirilir. Bundan 21 gün sonra ise oturma ve çalışma kartınız size verilir. Gerekli evraklar noter tasdikli apostilli pasaport örneği ve apostil onaylı adli sicil kaydıdır. Ayrıca istenildiğinde diplomanızın tasdikli bir örneği eklenebilir.

Profesyonel muhasebe ofisiyle iletişimimiz sağladıktan sonra; büro elemanlarımız ile tercümanlarımız  şirket banka hesabınız açılmakta, ve bu şekilde süreç tamamlanmaktadır.

 Sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için, WhatsApp Danışma hattımızdan ya da iletişim formundan bizlere yazın. En kısa sürede sorularınızı yanıtlayacağız

Call Now ButtonHemen Ara +38269208248
× Bize Yazın