KARADAĞ’DA GAYRİMENKUL YATIRIMI

Bu ülkede gayrimenkul yatırımı gerek tarım ve hayvancılık, inşaat ve gerekse turizm konularında büyük imkan ve fırsatlar taşımaktadır. Şöyle ki gayrimenkullerin düzenli olarak prim yapmasının yanında, yıllık olarak önemli kira getirisi sağlamaktadır. Böyle bir düşüncenizin olması halinde profesyonel ve yerel danışmanlar eşliğinde size güvenilir çözümler üretiyoruz. Ayrıca sadece en az 1+1 gibi daire satın alarak da birer yıl süreli sadece oturma izni alabilmekteyiz.

Gayrimenkul Alarak Oturma İzni Almak için Hangi Belgeler Gerekmekte?

  • Pasaport kimlik bilgileri fotokopisi
  • Diplomanızın fotokopisi.
  • Apostil onaylı sabıka kaydınız gerekmekte.
  • Bu belgeyi E-devlet üzerinden de barkodlu şekilde kolayca alıp bize iletebilirsiniz. Montenegro’da konutunuzu aldıktan sonra, oturma izni için başvurduğunuz her kişi adına 750 euro bedel ödemeniz gerekmektedir. Bu bedel gayrimenkul sahibi içindir.
  • Oturum İzni alınmak istenen her bir aile üyesi için ise 600 Euro ödenmelidir. 20-40 gün içerisinde oturma izni belgeleriniz tamamlanır. Fakat işlemleri başlattıktan sonra kendinizin Montenegro’da bulunmasına gerek yoktur. Oturma izni belgeleriniz tarafımızdan teslim alınarak dilerseniz adresinize gönderilebilir veya ülkeye tekrar giriş yaptığınızda size elden verilmek üzere ofisimizde bekletilir.

Call Now ButtonHemen Ara +38269208248
× Bize Yazın